KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14204298
nr 1420 4298
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Originalillustration till boken "Sov du så diskar jag", -04. Signerad, dedikation. Bildmått: 19x29, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:00:22
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas